|
|
|
|
|
|
Het viel mij op dat er op Bali weinig villa's of huizen zijn die gebruik maken van zonne-energiepanelen. In Bali advertiser zag ik toch wel publi staan voor zulke bedrijven.
Het kan toch maar positief zijn dat je op Bali zulke panelen plaatst, want met veel zon en een regelmatige stroomuitval kan dit toch maar positief zijn?
|
|
|
|
|
|
Electra, gas, olie en benzine worden gesubsidieerd, dus zonne-energie is veel te duur.
Omgekeerde situatie als in Nederland dus en dat is heel erg jammer, want waar zonne-energie is Nederland behelpen blijft, is Bali er natuurlijk eigenlijk uitermate geschikt voor!
|
|
Amore, more, ore, re, probantur amicitiae. Si hoc legere scis nimium eruditiones habes.
|
|
|
|
|
Wat ik in bali dus gezien heb is dat sommige villa"s wel zonnecolectoren gebruiken om een boiler van warmwater te voorzien.Maar wat is nou het geval het water is sterk kalk houdend vooral in het zuiden en pdam water is ook niet helemaal zacht te krijgen.En als dat water nu door al die capilaire buisje moet stromen dan lopen ze dicht en ontploft die hele collector.
|
|
Shalom
|
|
Plaats een reactie op dit onderwerp
|
Je moet ingelogged zijn om een bericht te plaatsen. Je kunt inloggen door hier te klikken.
Als je nog geen lid bent, kun je jezelf hier registreren.
|
|