|
|
|
|
|
Hallo allemaal,
door mijn reizen door Indonesië ben ik helemaal gek geworden van Pocari sweat. Als ik terugkom naar Nederland koop ik altijd zakjes om het thuis te maken.. Net echt
Alleen het eind komt in zicht bij de voorraad die ik nog heb en ik moet nog een paar maanden wachten voor ik weer terugga..
Heeft er iemand een idee waar je Pocari sweat in Nederland kan kopen? zakjes, tabletten of in blik..
|
|
|
|
Hallo, je kan ze bij enkele toko.s kopen, die blauwe blikjes Pocari sweat, oa. bijeen Indische toko bij Hoog-Catharijne in Utrecht en in het centrum van A'dam, dicht bij de Nieuwmarkt. Ik zal de naam opzoeken.
|
|
|
|
ja! echt waar?
super!
Als je de naam of adres weet van die in utrecht maak je me heeeeeel blij!
|
|
|
|
welke toko wordt bedoeld?
als ik het weet ga ik zo richting Utrecht..
|
|
|
|
Hallo Made,
Bel even naar Toko Semarang, Danckertstraat 77 te Den Haag. Tel. 070 - 3464443.
Semarang zit al ruim 60 jaar in Den Haag en als je iets niet kunt vinden, dan hebben zij het wel.
Veel succes,
gr Merapi
|
|
|
|
helaas..
ze hebben het niet..
wel bedankt, merapi
|
|
|
|
He wat jammer Made, maar ik kijk verder voor je!
|
|
|
|
Made,
Pocari Sweat komt oorspronkelijk uit Japan dus misschien moet je het in die hoek zoeken.
Ik vind het wel grappig; ik heb dat met Extra Joss (lekker op z'n Indo's met melk...... en ook in zakjes). D'r gaat altijd een ladinkje mee terug naar Nl maar tis altijd te weinig. Ik ga zometeen naar Sang Lee (Eindhoven en redelijk groot) Ik kijk wel ff of ze het hebben. En anders wat mensen vragen om het voor je mee te nemen want het kost en het weegt niks natuurlijk. Ik wil tzt wel wat meenemen hoor maar dan moet je wel tot eind januari wachten (want dan ben ik pas weer terug)........
gr
AM
|
|
|
|
|
Helaas Made geen Pocari Sweat hier
gr
AM
|
|
|
|
|
Ik drink pocari alleen als ik de schijterij heb om snel weer vocht aan te vullen. pocari is eigenlijk een pep middel en dat moet je niet te pas en te onpas drinken.Je kan er zelfs verslaaft aan raken.
|
Shalom
|
|
|
|
Hee Annemieke, wat lief van je!
Ik ben er zelf eerder, vertrek eind november gelukkig weer ff voor een paar weken!
eh Bokito, verslavend? echt waar? Dan denk ik dat ik verslaafd ben :-)
Als je de ingredienten bekijkt dan zit er een geen middel in wat verslavend zal moeten werken, redbull zal dan verslavender moeten zijn !?
|
|
|
|
Made, op ebay is het verkrijgbaar,
Nou Bokito en Kiwi: zo onschuldig is dat drankje dus niet..
Is het te vergelijken met Red Bull ea, wat vollop in NL verkrijgbaar is?
Heb het een keer geproberd, kreeg hartkloppingen, gelijk mee gestopt!
|
|
|
|
:
Electrolytes Concentration mEq/L Calories 26Kcal Na+ 21.0 Protein 0 K+ 5.0 Fat 0 Ca2+ 1.0 Sugar 6.7g Mg2+ 0.6 Sodium 49mg Cl 16.0 Calcium 2mg Citrate3- 10.0 Potassium 20mg Lactate+ 1.0 Magnesium 0.6mg
Beste Merapi,
Dit is allemaal onschuldig spul waarvan je zonder problemen zeker enkele liters/dag kan drinken. Er zit geen cafeine bij of andere pepspul waarvan je hartkloppingen kan krijgen zoals Red Bull of Golden Power!
|
Gracias. Sama sama
|
|
|
|
Hallo Made,
De Firma die Pocari op de markt brengt is Otsuka Pharmaceutical Co.Ltd.
Tik Otsuka in op Google en je krijgt hun website en contact/info
groetjes Merapi
|
Plaats een reactie op dit onderwerp
|
Je moet ingelogged zijn om een bericht te plaatsen. Je kunt inloggen door hier te klikken.
Als je nog geen lid bent, kun je jezelf hier registreren.
|
|