|
|
|
|
|
|
|
|
Gracias. Sama sama
|
|
|
|
|
Serviërs begonnen in lezersrubrieken en internetforums een felle discussie over de oorzaken van de bevolkingsafname. Mannen en vrouwen verwijten elkaar geen belangstelling te hebben voor een "normale en eenvoudige" partner.
Voor meisjes zouden slechts grote auto's en kredietkaarten belangrijk zijn. Mannen zouden alleen een "machine voor het koken en baren" willen.
Ik heb dit maar even overgenomen uit het bericht.
De bevolkingsafname zou natuurlijk ook een gevolg kunnen zijn van de onzekere situatie in Servië de afgelopen 15 jaar.
De verwijten over en weer op forums is natuurlijk niet representatief voor een land, dus eigenlijk kan je stellen dat die vent een eikel is.
Mocht de man zijn idee worden overgenomen, dan zullen de wervingsbureau's een eitje hebben, in Azië is niet zo bekend hoe de situatie in Servië is en Europa heeft een magische aantrekkingskracht voor Aziatische mannen en vrouwen.
Ik zie de dollartekens al in hun ogen.
Mijn mening?
Uiterst degenerend voor Aziatische vrouwen, die vent leeft in een andere wereld.
Heeft nog nooit buiten zijn grenzen gekeken, hij wil Aziatische vrouwen importeren terwijl veel van die vrouwen Islamitsch of Boeddistisch zijn.
We hebben net Karaditch binnen onze landsgrenzen om door het internationale hof berecht te worden voor volkerenmoord, op ???
Juist ja, geloofsminderheden.
Importeren van vrouwen??????
Gekker moet het niet worden, alsof je het over vee hebt.
Afschieten die vent.
|
|
|
|
Hiermee wordt de aziatische vrouw dus gelijkgesteld aan fokvee!
Hitler had ooit een speciall programma voor het creeren van een Arisch ras,dit riekt naar hetzelfde,althans zeer denegrerend inderdaad voor de meiden die hiervoor worden gehaald.Ronduit beschamend!
|
|
|
|
|
Helemaal mee eens:
gaat dit over fokkoeien importeren?? of over mensen?
Wat een walgelijke gedachte...
|
|
|
|
Waarom halen ze niet uit Rusland ?
Ik dacht dat ze qua cultuur niet zo veel verschillend zijn .
Ik denk niet dat moslim vrouwen het willen , en de Serven zullen ook geen Moslima's willen en kunnen trouwen zonder Moslim te worden .
Dat is de reden waarom Malaysia en Indonesia niet genoemd worden.
|
|
|
|
|
|
Nou Om Sid, genoeg vrouwelijke inbreng in de 4 grote steden:keus genoeg in ons polderland, alleen Den Haag heeft al 178 nationaliteiten.
Ik heb een aardige Russische vriendin, maar wat me opvalt[ze is getrouwd met een Nederlander] Russinnen zijn koel en erg afstandelijk, ook berekenend, hoe moet ik het zeggen  e stralen geen liefde uit en geen warmte.
Het huwelijk is ook bijna over, ondanks de inburgerings cursussen en dat ze het Nederlands goed beheerst, blijft het een ijskast.
Nee hoor, geef mij maar een Indisch mannelijk exemplaar!, lief en warm.
|
|
|
|
Degene die zoiets raars en achterlijks uitkraamt is toch echt rijp voor opsluiting in een hutje op de noordpool of zo> wat een malloot en wat een blijk van minachting voor de Aziatische volkeren,
|
|
hati hati, pelan pelan
|
|
|
|
De titel op zich kan ik wel begrijpen, er is in Azie toch een overschot aan jonge vrouwen. Maar verdere programma's om meer mensen te krijgen - al dan niet van een zuiver ras - gaan natuurlijk nergens over.
|
|
|
|
|
|
Indonesie staat trouwens niet in het lijstje van mogelijke 'weghaal-landen'... wellicht hebben de Serviers ook door dat hier eerst een reeks ambtenaren van scharrels voorzien moet worden voordat ze door mogen naar hun nieuwe thuisland
|
|
|
|
|
|
|
Pak Surya, dat was ook meer een grapje hoor, ik had de eerdere opmerking dan ook gelezen.
|
|
|
|
|
|
On 05-09-2008 00:22 merapi wrote:
Nee hoor, geef mij maar een Indisch mannelijk exemplaar!, lief en warm.
|
Ik vind dat je het weer smakelijk kan vertellen Wilma
|
|
avatar: batu biru di pantai biru, Ende, Flores (mei 2007)
|
|
|
|
|
Servië wil 100.000 Aziatische popjes importeren
|
Zo zo, 100.000 stuks, dat zijn er nogal wat. En wie gaat de kwaliteitscontrole uitvoeren….en hoeveel blijven er dan over en hoeveel blijkt onverkoopbaar te zijn om dat ze niet aan onze westerse kwaliteitsnormen voldoen….?
Heb zelf een order lopen van 10.000 kerstpakketten in Indo. Gelukkig ben ik van de week zelf even gaan kijken want ruim de helft blijkt weer eens VULLIS te zijn….
Als ik Servië was zou ik ze ergens anders bestellen, in China ofzo.
|
|
|
|
|
mensen, mensen zo vreemde voorstel is dit ook weer niet. het gebeurt het al. alleen is dit in een kleine schaal en je kunt ook vanuit foto's of video kiezen welke vrouw je hebben wil.
|
|
|
|
On 12-09-2008 08:58 ouwe bekende wrote: ...
Zo zo, 100.000 stuks, dat zijn er nogal wat. En wie gaat de kwaliteitscontrole uitvoeren….en hoeveel blijven er dan over en hoeveel blijkt onverkoopbaar te zijn om dat ze niet aan onze westerse kwaliteitsnormen voldoen….?
.
|
Hi O.B
Als zakenman kan je mss een postorderbruid zaak openen.Een PMA tje ?
Ben bereid als keurmeester te spelen.
|
|
|
|
|
|
On 12-09-2008 12:25 sidia wrote: ...
Hi O.B
Als zakenman kan je mss een postorderbruid zaak openen.Een PMA tje ?
Ben bereid als keurmeester te spelen.
|
Ja, zou dat handel zijn? Maar zijn die vrouwtjes niet veels te slim voor ons...?
Nou effen serieus. Ik vind ‘Popjes’ altijd zo rare naam voor vrouwen.
Ik dacht toen ik die titel zag ook in eerste instantie aan speelgoed, niet aan mensen. Vandaar de wat sarcastische toon van mij.
Aan zaken doen in Indonesië moet ik nu, iig op dit moment niet, ff helemaal niet denken. Heb het weer helemaal gehad met dat 'kolere' land, of beter gezegd, met die 'kolere' mentaliteit van sommige inwoners (en eigenlijk, als je eerlijk bent, zijn dat er best wel veel) want met het land zelf is helemaal niks mis. Misschien wel het mooiste land ter wereld.
Ik moest, toen ik daar was, nog ff denken aan een uitspraak van Zieleffe hier op Indahnesia: "Indonesië is een mooi land alleen jammer dat er Indonesiërs wonen...."
Ik vind dat helemaal niet zo'n rare uitspraak!
|
|
Plaats een reactie op dit onderwerp
|
Je moet ingelogged zijn om een bericht te plaatsen. Je kunt inloggen door hier te klikken.
Als je nog geen lid bent, kun je jezelf hier registreren.
|
|