|
|
|
|
|
We hebben tweede kamer niet geïnformeerd over mogelijk acuut voedselveiligheidsgevaar, want strafrechtelijk onderzoek...
Ow wait, is geen mop.
|
Ach ja
|
|
|
|
De Belgen dachten: dan zijn we van die Nederlanders met de Belgen moppen ook van af.
|
Verdediging is de ruiter van kritiek--- *O* --,Het doel heiligt de middelen
|
|
|
|
Ken je die mop van van eieren waar je ziek van zou worden....... ,die waren er niet.
|
|
|
|
|
Verdediging is de ruiter van kritiek--- *O* --,Het doel heiligt de middelen
|
|
|
|
On 11-08-2017 12:38 jobvanstaalduinen wrote: Ken je die mop van van eieren waar je ziek van zou worden....... ,die waren er niet.
|
Nog sterker, de eieren hebben meer waarde gekregen, je kan straks van iedere kip 4 dijen afhalen.
|
|
|
|
Op 11-08-2017 12:38 schreef jobvanstaalduinen: Ken je die mop van van eieren waar je ziek van zou worden....... ,die waren er niet.
|
Dachten we vroeger ook van asbest, PCB's... Toen verging het lachen plots.
Tijd zal t leren.
|
Ach ja
|
|
|
|
Er is weer een nieuwe virus uitgebroken
">
|
Verdediging is de ruiter van kritiek--- *O* --,Het doel heiligt de middelen
|
|
|
|
Op 11-08-2017 13:18 schreef zieleffe: [YouTube video verwijderd]
|
Ziel, grootste mop aller tijden voor mij ............ik ben het eens met matroos Kokkie Roos!
|
|
|
|
On 11-08-2017 14:36 jakarta-snacks wrote: [quote removed]
Dachten we vroeger ook van asbest, PCB's... Toen verging het lachen plots.
Tijd zal t leren.
|
Yep, niets nieuws onder de zon, altijd achteraf
Wij knokten in de haven om in de asbest te staan, grote pakken die geen reet wogen, 6 pakken op een pallet en hatsekidee, een dag vakantie als je in die troep stond, we koggelden elkaar in met die blauwe troep het was net sneeuw.
Ook mica dat was zo mooi om te zien, keek je uit het scheepsruim omhoog dan zag je de lucht glinsteren in het zonlicht, schitterend.
En wat te denken van die ouwe tering diesels, drie van die stokoude dajakkers in een ruim en maar blauwe uitlaatgassen uitblazen, dan zag je aan dek een hele blauwe rookwalm uit het luikhoofd komen, daar stond je dan 8 uur en soms wel 16 uur per dag in.
Als je s'avonds je neus uit baggerde, smerig praatje, dan was je zakdoek gitzwart.
Dat blijkt nu fijnstof te zijn, dan heb ik het nog niet over de gevaarlijk stoffen, een lekkende vaten, effe een plak sneldrogende polyester erop smeren en gaaaaaaaan.
Tja tot Malampie haast 70 is en als een vissie op het droge naar adem loopt te happen, roken Malampie, daar moet je eens mee stoppen, an me kut zei Koba.
Tja roken worden je longen niet vrolijk van volgens de specialisten die je dan onderzoeken, maar nog maar 41% capaciteit over van je luchtzakken Oeps.
Wat heeft meneer voor werk gedaan? Haven dokter
Ooooooh asbest, mica, gevaarlijke stoffen en aanverwante artikelen, tja we wisten toen niet beter.
Wat nu? Met die bloedluizen troep? Zit Malam 2 over 40 jaar bij de dokter omdat ie tieten krijgt en een baarmoeder? Heeft meneer Malam2 soms in 2017 eieren gegeten? Ja dat heeft ie, nou jammer dan, we wisten toen niet beter.
Natuuuuuurlijk wisten we al in een vroeg stadium dat bepaalde stoffen kei ongezond waren/zijn, alleen zorgen de 1200 lobbyisten in den Haag er wel voor dat het pas wordt verboden als er een economisch verantwoord vervangmiddel is.
Dit is overigens geen mop, maar de bloedstollende waarheid van 40 jaar geleden die nog steeds niet is veranderd.
|
|
|
|
|
Verdediging is de ruiter van kritiek--- *O* --,Het doel heiligt de middelen
|
|
|
|
|
Zhuīsuí nǐ de mèngxiǎng ...... Follow Your Dreams
|
|
|
|
Novanto mag op kosten van de staat zijn dienstwoning renoveren en vroeg offertes aan:
* chinees 150 miljoen
* indier 250.000 miljoen
* batakker 500.000
Novanto vroeg hoe komen jullie aan die bedragen.
* chinees, maakt nauwelijks winst
* indier, wij bieden kwaliteit
* batakker 300 miljoen voor u, 50 miljoen voor mij en we laten die chinees al het werk doen
Batakker kreeg de opdracht
|
|
|
|
Ik zal deze topic maar gebruiken voor wat uitspraken van Dorus Droplul de advocaat van Novanto, zou ik het in "Nieuws" of "Corruptie" zetten, dan ben ik bang dat de beelbuiskindertjes op Indahnesië mij niet meer serieus nemen en denken dat ik die dingen uit mijn mouw laat rollen.
Dit kan haast niets anders als een mop zijn.
Droplul vergelijkt het ongeluk van Novanto met die van prinses Diana die in de Pont de I'Alma tunnel in Parijs tegen een muur klapte en met vleugjes op haar rug gelijk ten hemel fladderde.
Volgens Droplul vragen veel mensen zich af hoe het mogelijk is dat Novanto levensgevaarlijk is gewond (volgens Droplul) terwijl hij in een peperdure oersterke Fortuner zat die met 40 km p/u een lantaarnpaal een innige knuffel gaf.
Welnu volgens Droplul zijn verklaring, kijk eens naar prinses Diana, ongeveer hetzelfde geval, die reed in een oersterke Rolce Royce en toch overleed ze bij dat ongeluk.
Je vraag je af hoe het mogelijk is dat deze moppentapper ooit zijn bul heeft gehaald, allereerst zat Diana in een Mercedes, ten tweede klapte de auto met meer dan 120 km per uur tegen een betonnen muur en ten derde zat de chauffeur volgepropt met alcohol.
Hier vergelijkt die hersenloze de auto van Novanto mee, de wagen van Diana.
Dit is de auto waar Novanto in zat, dat die nu een kop heeft als een beurse overrijpe meloen komt omdat die sufkut geen gordel droeg meneer Droplul.
|
|
|
|
Stuur had in z'n hersenstam moeten zitten.
|
Ach ja
|
|
|
|
Zo diep dat als ie dacht aan geld, automatisch de claxon zou gaan.
|
Ach ja
|
Plaats een reactie op dit onderwerp
|
Je moet ingelogged zijn om een bericht te plaatsen. Je kunt inloggen door hier te klikken.
Als je nog geen lid bent, kun je jezelf hier registreren.
|
|