|
|
|
|
|
On 06-07-2020 16:40 Peetvd wrote:
En ja harlys...Ik heb meer lef in m'n pink dan jij in dat grote domme hoofd, Amen.
|
On 06-07-2020 16:43 harlys wrote:
Denk het niet mooi pink maar ik lig onder de palmbomen me hier te bescheuren stakker
|
Dit heeft niets met dyslexie te maken, het is gewoon niet meer aanspreekbaar door huppelwater en haalt alles door elkaar
|
|
|
|
Zieleffe is niet weggejaagd, die had zichzelf klemgelult. Net als harlys die niet geraakt is, maar wel een hele ondermaatse kankeropmerking plaatst. Zou mij ook niet raken, maar zegt wel bijzonder veel over de afzender.
Bizar topic is dit geworden.
|
|
|
|
Op 06-07-2020 18:00 schreef Kongkalikong: Zieleffe is niet weggejaagd, die had zichzelf klemgelult. Net als harlys die niet geraakt is, maar wel een hele ondermaatse kankeropmerking plaatst. Zou mij ook niet raken, maar zegt wel bijzonder veel over de afzender.
Bizar topic is dit geworden.
|
Je hebt gelijk Kong...dus daarom....AMEN.
|
|
|
|
harlys,
Weet eens van ophouden aub.
Voor de, volgens mij, 7e keer aan eenieder : Respecteer elkaar, ongeacht de mening.
Afzeiken van regeringsleiders of andere politieke pipo's is tot daar aan toe, maar niet elkaar hier op het forum.
Elkaar niet de huid volschelden, niet denigreren/afzeiken etc. Gewoon normaal doen.
Scherp zijn mag. Wat plagen ook. Meningsverschillen ook. Maar hou het daarbij.
Nogmaals: Dit geldt voor eenieder , incluis ondergetekende.
Alstublieft zeg.
|
Heldere ziende
|
|
|
|
Ja Jak, ik ken je oproep, ik word 's nachts al wakker en hoor dan jouw wijze woorden. Ik neem die op de man opmerkingen niet zo heel serieus, ik deel ook uit, ik incasseer ook.
Maar als iemand de kanker heeft en je hem zo treffend wil treffen dan stap je wel over een lijntje heen hè ... Ik zeg altijd 'een foto zegt veel over de fotograaf', je zou kunnen zeggen 'de woorden van harlys zeggen meer over hem dan over het doelwit'. En zo zie ik dat ook, iemand de tyfus wensen is iets heel anders dan een kankerpatiënt de kanker wensen.
Just my 2 kwartjes.
-edit-
Ow ja:
On 06-07-2020 23:41 harlys wrote: ...
Laat maar zat forums waar ik op zit kom hier nu nog alleen kijken voor info over indonesie.
Politieke linkse ratten die in de aanval gaan heb ik geen tijd voor, krampachtig vast houden aan hun laatste strohalm Corona voor ze met hun links politiek weggevaagd worden uit Europa
...
|
Ga dan jankzak.
.
|
|
|
|
Het zal ongetwijfeld aan mij liggen, maar ik begrijp geen zak van je gewauwel.
Niet dat je dit leest, want je bent al weg. Toch?
 .
|
|
|
|
[quote] On 07-07-2020 21:02 Kongkalikong wrote: Het zal ongetwijfeld aan mij liggen, maar ik begrijp geen zak van je gewauwel.
Niet dat je dit leest, want je bent al weg. Toch?
Hoop dat ik eens tegen kom vies ventje
|
Het zijn zwaarwegende woorden die verder strekken ... Wanneer macht haar geloofwaardigheid verliest
|
|
|
|
Ik schrijf zelf niet zo veel op dit forum, maar ik lees wel dagelijks wat er word geschreven en het begint een beetje triestig te worden.
|
There's a big difference between kneeling down and bending over!
|
|
|
|
Harlys,
Ik heb het nu verscheidene malen heel vriendelijk gevraagd. Heel netjes.
Je trekt je er geen donder van aan en je blijft als een nachtmerrie doordrammen, dus bij deze de laatste maal:
Je gedraagt je of ik zal moderator vragen om je een permaban te geven.
Ben er helemaal klaar mee.
Nogmaals voor diegenen met kort geheugen: Kritiek hebben mag. Scherp zijn ook, maar voor de 8e keer (als ik t goed heb) nu: Laten we elkaar met respect bejegenen!
Ook voor de 8e keer: Dit geldt voor iedereen, ook voor mij.
|
Heldere ziende
|
|
|
|
Het is leuk geweest lieve kijkbuiskindjes.
|
|
Plaats een reactie op dit onderwerp
|
Je moet ingelogged zijn om een bericht te plaatsen. Je kunt inloggen door hier te klikken.
Als je nog geen lid bent, kun je jezelf hier registreren.
|
|