|
|
|
|
|
|
wie kan mij helpen of heeft ervaring met zelf ter plaatse regelen van trouwceremonie op bali?
Ik ga 4 weken rondreis maken en ben al getrouwd. Nou zijn wij op onze trouwdag op Bali en leek het mij leuk om op die dag onze trouwgeloftes te vernieuwen.
Ik heb al info opgevraagd bij trouwburo's die dit voor je regelen vanuit NL maar ik schrok nogal van de prijzen. Kan iemand mij adviseren of info geven of ik dit ook ter plaatse op Bali kan regelen?
|
|
|
|
|
Halo Maria,
waar en wanneer wil je dit doen op Bali ?
Gaat het om in traditionele kleding foto's te maken en een ceremonie?
Als het in het noorden is kan ik je misschien aan een adres helpen.
Groet Diana
|
|
www.yayasan-bali.nl
|
|
|
|
|
hoi Diana we hebben nog geen vaste plannen waar we dat willen doen. Belangrijkste is een mooie locatie en datum is 30-07. Mag in traditioneel kledij maar is niet direct mijn voorkeur.Ons voorkeur gaat uit naar een protestantse ceremonie en alleen vernieuwen van de trouwgeloftes.Als je adres weet hoor ik dat graag van je en eventuele prijzen en wat daarbij inclusief is.bedankt alvast!
|
|
Plaats een reactie op dit onderwerp
|
Je moet ingelogged zijn om een bericht te plaatsen. Je kunt inloggen door hier te klikken.
Als je nog geen lid bent, kun je jezelf hier registreren.
|
|