|
|
|
|
|
On 21-11-2011 21:21 bambang wrote: Je stelt vragen die je zelf aan het UWV of de SVB kan stellen. Het zijn eenvoudige vragen waar je makkelijk het antwoord kan achterhalen.
Uit je postings blijkt dat je niet zelfredzaam bent. Je hebt nog niets besloten, je woont (nog) niet in RI. Maar je posting komt paniekerig over terwijl er nog niets aan de hand is.
Het is belangrijk dat je je zelf kan redden in een derdewereldland. Als je je afhankelijk opstelt, dan ziet het er somber voor je uit.
|
Ik heb het er al gevraag hoor aan SVB, Ze zeggen dat ik vrijwillig bijdrage kan betalen maar over toekomst kan ze niets over zeggen.
En ik ben benieuwd hoe jullie er over denken, daarom mijn vraag.
|
|
|
|
|
Zijn de meeste Nederlanders woonachtig in Indonesië wel verzekerd? Kiest u voor een goedkope Indonesische verzekering met de daarbij behorende service of kiest u dan voor Europeesche kwaliteit?
Welke verzekeraar is naar uw mening het beste?
|
|
Het mooie van je eigen fouten is dat anderen er soms heel gelukkig van worden..
|
|
|
|
|
|
|
Al is de leugen nog zo snel de waarheid achterhaalt hem wel!
|
|
Plaats een reactie op dit onderwerp
|
Je moet ingelogged zijn om een bericht te plaatsen. Je kunt inloggen door hier te klikken.
Als je nog geen lid bent, kun je jezelf hier registreren.
|
|