Waarom ticket Bali-Amsterdam met Garuda zo duur??


 Subforum Tickets, luchtvaart en vervoer 
68 bezoekers




Startpagina
Je bent nu in > Forum > Tickets, luchtvaart en vervoer > Bekijk onderwerp


nieuw onderwerp | reageer | nieuwste onderwerpen | actieve onderwerpen | inloggen
rob the golfer
Gebruiker
User icon of rob the golfer
spacer line
 

Weet iemand waarom Garuda vliegticket Bali-Amsterdam 2x zo duur is als ticket vanuit Amsterdam? Er wordt gevlogen vanuit bali op dinsdag 18 oktober, retour is rond 10 januari?
Waar kan je het beste ticket boeken op Bali? Moet eerst reservering maken ivm visumaanvraag.

Rob



monyet
Gebruiker
User icon of monyet
spacer line
 

Er is wel iets raars met Garuda vind ik. Ook in Nederland al hoor ik binnen de Indonesische gemeenschap stemmen dat Garuda vliegtuigen op de lange vluchten erg leeg zijn en ook dat de prijzen duur zijn wanneer je ze op de officiële manier boekt. De meeste Indonesische mensen boeken dan ook niet via de officiële kanalen maar via een gespecialiseerd persoon, die binnen de hele gemeenschap hier bekend is en de tickets enkele honderden euro's goedkoper kan leveren.
Op Bali zou je via de lokale travel agents een ticket goedkoper moeten kunnen krijgen dan via de website lijkt me. Helaas kan ik verder geen antwoord op je vraag geven, maar ik krijg simpelweg het idee dat Garuda de markt niet echt goed aanvoelt.


From Dayeuhkolot with love

Yogya-Bali
Gebruiker
User icon of Yogya-Bali
spacer line
 

Het is geen kwestie van Garuda de markt niet goed aanvoelen maar - wederom - de lange arm van corruptie, commissies, etc. Vergeet niet dat Garuda de "national carrier" is en dus net zo wordt "uitgemolken" door het Indonesisch ambtenarenvolkje als iedere andere staatsmaatschappij.



Malam
Gebruiker
User icon of Malam
spacer line
 

Waarom Garuda????
KLM en Malaysia vliegen vanaf Bali met één overstap.
KLM overstap Singapore of Kuala Lumpur.
Malaysia overstap Kuala Lumpur

Aangezien je geen aanbieding kan nemen van 4 weken is dat altijd iets duurder.
Maar de prijzen van deze twee maatschappijen liggen op de door jouw gewenste data tussen de 856 en 915 Euro, dat is niet echt duur.
Deze springt eruit vanwege de korte overstaptijd.


18:45 Denpasar (DPS) 21:15 Singapore (SIN) 1 17:05
22:50 Singapore (SIN) 05:50 Amsterdam (AMS)
12:00 Amsterdam (AMS) 06:45 Kuala Lumpur (KUL) 1 17:45
08:45 Kuala Lumpur (KUL) 11:45 Denpasar (DPS)

Vliegtarieven.nl daar boek ik al jaren met volle tevredenheid, boeken via internet, betalen met Ideal en de E-ticket binnen een dag in je emailbox
Succes.



rob the golfer
Gebruiker
User icon of rob the golfer
spacer line
 

Ikzelf heb al een ticket geboekt voor 738 euro met Garuda, echter nu wil mijn schoonzus mee terug naar Nederland voor 3 maanden vakantie. Zij heeft nog nooit gereisd en wil daarom samen met ons vliegen.
Via de website van Garuda moeten wij 1520 euro betalen voor ticket Bali-Amsterdam.
Komt dit soms door de periode van bijna 3 maanden?
Of door terugreis januari?
Of rekent Garuda zijn eigen onderdanen extra geld?
Of moet ik nog een maandje wachten met boeken?
Waar kan ik het beste boeken in Bali? Of toch via de Garuda website?



bambang
Gebruiker
spacer line
 

Als je een ticket zoekt via internet, zie je ook dat andere maatschappijen heel hoge prijzen rekenen op verschillende data en geldigheidsduur. Misschien kun je proberen twee routes (en twee maatschappijen) te zoeken bijv.: Bali-Singapore-Amsterdam, Bali-Kuala Lumpur-Amsterdam. Niet op Garuda fixeren.




monyet
Gebruiker
User icon of monyet
spacer line
 

Ik zou uberhaupt al nooit boeken via de Garuda website. Probeer het eens via travel agents in de omgeving, die moeten een vlucht goedkoper kunnen regelen lijkt me. Mijn vrouw en ik regelden alles via vouchers, reizen, hotels, alles. Voor Indonesische mensen is er dan veel mogelijk meestal.


From Dayeuhkolot with love

Kayhalla
Gebruiker
spacer line
 

rob de golver; een ticket voor 30 dagen is goedkoper als voor de duur van 60 dagen,kan 100/200 euro duurder worden.



Plaats een reactie op dit onderwerp

Je moet ingelogged zijn om een bericht te plaatsen. Je kunt inloggen door hier te klikken.
Als je nog geen lid bent, kun je jezelf hier registreren.


nieuw onderwerp | reageer | nieuwste onderwerpen | actieve onderwerpen | inloggen

9,570,783 views - 117,907 berichten - 9,322 onderwerpen - 6,028 leden
 Gesponsorde links

© indonesiepagina.nl · feedback & contact · 2000 - 2012
Websites in ons netwerk: indahnesia.com · ticketindonesia.info · kamus-online.com · suvono.nl

18,699,557 pageviews Een website van indahnesia.com