|
|
|
|
|
|
Kerken op java krijgen geen bouwvergunning, terreur en bedreigingen door belijders van de 'religie van de vrede', christenen raus is de boodschap.
Waarom lezen wij hier niets over op deze site??
|
|
|
|
|
O, pardon, op de blog is er wel aandacht aan besteed: 150.000 agenten waren er op de been voor een veilige kerst (!!!!!!) en de islamwijzen (sic) vinden kerst ostentatief.
Fijn, dan ook geen ramadan gezeik meer accepteren hier.
|
|
|
|
|
"Fijn, dan ook geen ramadan gezeik meer accepteren hier."
Ah, dus omdat ze aan de andere kant van de wereld de weg compleet kwijt zijn en debiel reageren, moeten wij dat dan dus ook maar doen? Rare gedachtenkronkel.
Fijne kerst, Robert.
|
|
|
|
|
Imagine there's no Heaven
It's easy if you try
No Hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Livin' for today
Aaa haa
Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Livin' life in peace
Yoo hoo
(bron: Imagine, John Lennon)
|
|
|
|
|
|
|
Geloof wat je wil, maar doe het a.u.. voor jezelf. Laat anderen met rust. Het maakt niet uit wat voor geloof je achteraan loopt, maar bedenk dat alles ooit verzonnen is en daarna is aangenomen als waarheid. Zodra het onder dwang aangenomen moet worden gaat alles fout en draait daardoor de wapeneconomie op volle toeren. Ik ga niet weer uitleggen dat dit gecreeerd wordt door belanghebbenden en dat de slachtoffers steeds weer de analfabeten zijn, of in ons geval de geblondeerde volgers van de populisten.
Bijna carnaval, lachen, iedereen met een blonde pruik.
|
|
|
|
On 25-12-2010 17:05 Robertvande wrote: Kerken op java krijgen geen bouwvergunning, terreur en bedreigingen door belijders van de 'religie van de vrede', christenen raus is de boodschap.
Waarom lezen wij hier niets over op deze site??
|
pardon, geen aandacht? Dan wil ik je eens goed adviseren om onder meer hier te kijken. Verder kun je natuurlijk altijd berichten aanmelden zodat ze geplaatst kunnen worden. Dit kan eenvoudig via het blog, er zit daar een speciale aanmeld-pagina voor nieuwsberichten.
|
|
|
|
|
|
|
Onderwerp verplaatst naar 'Geloof in Indonesië'
|
|
|
|
|
|
Hardliners vragen om een ​​verbod op Valentijnsdag vieringen in Sukabumi
http://www.thejakartapost.com/(...)ations-sukabumi.html
Hardliners call for a ban on Valentine's Day celebrations in Sukabumi
The Jakarta Post, Jakarta | Sun, 02/12/2012 6:37 PM
A | A | A |
Dozens of Hizbut Tahrir Indonesia (HTI), Sukabumi branch members rallied at Sukabumi City Square on Sunday to protest the celebration of Valentine’s Day that falls on Feb. 14.
“Valentine’s Day is against Islamic tradition hence we must reject it. I hope the local administration will issue a ban on any activity related to Valentine’s Day celebrations,” HTI Sukabumi spokesman Dadun Abdul Manaf said on Sunday as quoted by kompas.com.
Dadun said Valentine’s Day was often used by unmarried couples to commit immoral acts.
“On that day, many people celebrate it by having casual sex or drinking alcohol,” said Dadun.
They also called on all Muslim youth to do everything in accordance with Islamic teachings, such as preaching and programs to develop communities. (iwa
|
Zo ze hebben er weerl zin in, om dat ook om zeep te helpen.
Nou ben ik ook geen liefhebber van zo feest als Valentijnsdag.
Maar dit mag niet lijden naar een plaatselijk verbod.
Ieder moet zijn eigen vrijheid hebben en zich niet iets laten verbieden...........
|
|
Nelson Mandela is voor mij de beste persoonlijkheid van de wereld,-----, Verdediging is de ruiter van kritiek
|
|
|
|
|
Hoewel het de conservatieven en outlaws zijn die al deze gekke praat verkondigen, is het doorgaans opvallend stil van de kant van de gewone gelovigen. Daarom heeft dit geloof voor mij elk bestaansrecht al verloren en wens ik het een snelle teloorgang toe.
Zelden vernomen dat christenen, boeddhisten of hindoes elkaar in de haren vliegen (hoewel dat ook wel zal gebeuren). Maar waar de islam is, is het bijkans altijd raak.
|
|
|
|
Op 13-02-2012 11:03 schreef Yogya-Bali: Hoewel het de conservatieven en outlaws zijn die al deze gekke praat verkondigen, is het doorgaans opvallend stil van de kant van de gewone gelovigen. Daarom heeft dit geloof voor mij elk bestaansrecht al verloren en wens ik het een snelle teloorgang toe.
Zelden vernomen dat christenen, boeddhisten of hindoes elkaar in de haren vliegen (hoewel dat ook wel zal gebeuren). Maar waar de islam is, is het bijkans altijd raak.
|
Ik ben groot gebracht met beelden van Noord-Ierland ... kwam geen moslim aan te pas.
Voor de rest ben ik het volledig met je eens, ik merk veel te weinig verzet tegen extremisme vanuit de moslimgemeenschap, een gemiste kans volgens mij. En dat is niet alleen in Indonesië zo, maar overal op de wereld.
|
|
"Bhinneka Tunggal Ika"
|
|
|
|
|
Dat verzet is er weldegelijk. En dan refereer ik alleen als voorbeeld waar de heren recent het vliegtuig niet uit konden. Ik denk dat de kracht hem daar in zit om van dit succesvolle gebeuren niet breed uit in de media te brengen. En stevig door te pakken met de soort akties. Noord Ierland? De beelden hebben overeenkomsten, Maar is volslagen iets anders dan moslim fundamentalisten terug in hun hol te brengen.
En niet meer de kans hebben om via scholen bij jonge kinderen de doctrine er van jongs afaan in te rammen desnoods. Als je een beetje de taal verstaat hoor je met enige regelmaat taal uit de speaker van de moskee komen waarvan ze dat in Nederland onmiddelijk afstraffen met de toko sluiten, en terecht.En de omroeper deporteren. Dat laatste zal slecht gaan begrijp ik wel.
Maar zoals altijd, het zijn niet de Soenieten die het probleem zijn, ze zouden het witjurken tuig in Jakarta een voetbal stadium moeten verzamelen, ontkleden en in hun blote reet de straat op trappen en dat op alle lokale zenders hoepsa op TV. Dan is het weer even rustig denk ik. Het duurt even bij de gemiddelde Indonesier om goed kwaad te worden, maar..............blijf ver weg als ze los gaan !
|
|
It's only kinky the first time.
|
|
|
|
Gelukkig merk ik in de puncak dat ze exstreem niet meer snel accepteren.
Dit komt ook door de Internet corners
Voorheen verboden een stel witjurken dat er bv geen bier verkocht mocht worden in de alpha en indo maret de kratten staan nu voor de koelkast met ram me dan kon ik gewoon een koud biertje kopen daar nog wel niet in alle . maar het kon
bij de meeste kleine tokos langs de weg volop verkrijgbaar.
Snij je nu het onderwerp aan een discotheek te open zeggen de imams die voorheen vel tegen waren
Nog even geduld
10 jaar geleden gingen ze nog de fik in maar daar de opstokers daarvan dood / of blut zijn
Hebben die bijna niks meer te vertellen.
Het nieuwe wat ik ook wel goed vind gaan en ook steun dat men tegen woordig een rt voor de jeugd aansteld
Ze komen er wel hoor
Maar hoelang nog die ontwikkeling duurt  gaat wel wat in stroom versnelling nu
Doch het is een land waar het water troebel is en nog heel lang zal blijven
Toch tot op heden zou IK nooit op het paard wedden wat voor Indonesie loopt
|
Harly's Cafe in Bogor ( java ) Het enige Nederlandse Cafe in Indonesie vanaf 5 uur s'middags open (elke dag) voor een Hapje/Borrel of Buitenlandse maaltijd. Voor informatie kunt u mailen naar : roosjen hotmail.com Of kijk op http://harlys.pub-party.com
|
|
|
|
|
On 14-02-2012 06:45 Macan Belanda wrote: Ik ben groot gebracht met beelden van Noord-Ierland ... kwam geen moslim aan te pas.
|
Klopt MB, maar daarom schreef ik ook
|
Zelden vernomen dat christenen, boeddhisten of hindoes elkaar in de haren vliegen ( hoewel dat ook wel zal gebeuren ).
|
Dus geen uitsluiting van christelijke broederhaat o.i.d. Tevens is mijn mening dat de Ierse kwestie een politieke kwestie is waarbij het verschil in geloof is misbruikt (en het klootjesvolk trapte er weer in).
|
Maar waar de islam is, is het bijkans altijd raak.
|
Daar blijf ik bij. Zelfs mijn islamitische schoonfamilie kan dit niet ontkennen. De slechte naam hebben de moslims aan zichzelf te danken door apatisch en passief te blijven bij vervelende uitwerkingen van het fundamentalisme en het extremisme. Ik citeer MB:
|
ik merk veel te weinig verzet tegen extremisme vanuit de moslimgemeenschap, een gemiste kans volgens mij.
|
Dat mag de internationale moslimgemeenschap best eens onder de neus worden gewreven. Als ze zelf nou eens de straat zouden op gaan en protesteren tegen de wan- en misdaden van hun extremistische broeders, dan zou ook een PVV geen enkele kans maken. Voor een groot deel is de aversie tegen de islam te wijten aan de passiviteit en defensieve houding van de eigen gelovigen.
|
|
|
|
Nou dat roep ik al jaren (roepende in de woestijn)dat die gemeenschap eens rekening moet houden van dat verschrikkelijk gedoe.
Maar dan kom je hier in dit land tegen, velen jaren van ontkenning,zo mag je niet met mensen omgaan, dan roepen ze je bent aan het generaliseren en discrimineren, dat schrijven en zeggen die linkse theedrinkers, maar al te graag.
Hen als mens accepteren, hoe kan je dat schrijven, dat is best moeilijk, als je van hen niets hoor, van die slachtingen, maar bezig zijn het te idealiseren, die ze onder elkaar aan praten en plegen te doen, of het uit liefde de koran bestaat
Die gehele sahara en alles wat met Arabieren te maken heeft, mogen ze van mij op de landkaart weg vagen.
Ja en dan!!!! ja dan is het gemakkelijk hen dit voor te houden dat men fanatisme niet op deze wereld thuis horen.
Zoals ze Duitsland en Japan hebben afgestraft zo moet dat ook met die Arabieren gebeuren.
Helaas zo ben ik er over gaan denken het is niet anders, zij zijn aan de beurt om aan dat ideologie een einde te maken en afstand te nemen, dan pas zal de wereld weer rustiger worden............
|
|
Nelson Mandela is voor mij de beste persoonlijkheid van de wereld,-----, Verdediging is de ruiter van kritiek
|
|
Plaats een reactie op dit onderwerp
|
Je moet ingelogged zijn om een bericht te plaatsen. Je kunt inloggen door hier te klikken.
Als je nog geen lid bent, kun je jezelf hier registreren.
|
|